KONST / Litografier / Färglitografi 12804152
nr 1280 4152
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad. Motivet: 43x56 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:13:14
7/10 17:22:04